Spojovací 1343, Střítež / Třebíč 674 01 / tel.: +420 568 858 411 / e-mail: agrokop@agrokop.cz

Katalog osiv podzim 2018

Aktuální katalog osiv podzim 2018 je ke stažení­ v sekci PRODUKTY & SLUŽBY - Osiva a travní­ směsi.
 

Nabídka pytlovaných hnojiv 2018

Vážení pěstitelé, zahrádkáři a chalupáři,naše společnost Vám nabízí dodání několika vybraných pytlovaných druhů minerálních hnojiv.Leták je ke stažení v sekci Produkty a služby -...
 

Exkluzivní nabídka řepek 2018

Exkluzivní nabídka řepek 2018 je ke stažení v sekci PRODUKTY & SLUŽBY - Osiva a travní směsi.
 

Katalog travních směsí a pícnin 2018

Aktuální­ katalog travní­ch směsí­ a pí­cnin 2018 je ke stažení­ v sekci PRODUKTY & SLUŽBY - Osiva a travní­...
 
 

O společnosti | Profil společnosti

 
Společnost AGROKOP CZ, a. s. se věnuje obchodní činnosti v oblasti zemědělství a lesnictví:
  • prodej chemických přípravků na ochranu rostlin, včetně ochrany lesa
  • prodej osiv
  • prodej hnojiv
  • obchod se zemědělskými komoditami
Komplexní obchodní činnost na zemědělského zákazníka zabezpečuje v terénu tým profesionálních obchodních zástupců, kteří současně poskytují kvalitní poradenskou činnost v oblasti ochrany a výživy rostlin. Zaměstnanci a obchodní zástupci pravidelně komunikují se svými zákazníky, operativně řeší jejich potřeby, pořádají různé semináře, školení, polní dny a pracovní obědy. Mezi hlavní priority společnosti AGROKOP CZ, a.s. patří spokojený zákazník.

Prodej přípravků na ochranu rostlin:
Působíme hlavně v oblasti Vysočiny, dále části jižní a střední Moravy, kde jsou nejvíce zastoupeny obiloviny, řepka, kukuřice, mák a další – do všech zemědělských plodin dodáváme chemické přípravky dle potřeby trhu a zákazníka. Sortiment chemických přípravků je komplexní dle „Seznamu povolených přípravků a dalších prostředků na ochranu rostlin“ v ČR. Naše firma spolupracuje se všemi důležitými dovozci a výrobci na našem trhu. AGROKOP CZ, a. s. disponuje chemickými sklady, které jsou zároveň obchodními středisky. Ty se nachází v Havlíčkově Brodě, Puklicích u Jihlavy, Žabčicích u Židlochovic a ve Slavkově u Brna. Doprava zboží je zajišťována vlastním rozvozem, vždy včas a dle potřeb kupujícího.
Společnost je zapsána v registru distributorů pod registračním číslem DIS0008.

Osiva:
Dodáváme a vyrábíme kvalitní certifikovaná osiva všech druhů zemědělských plodin, které se pěstují v našich výrobních oblastech. Opíráme se o dlouholeté bohaté zkušenosti našich obchodních zástupců a poskytujeme odborné poradenství podložené nejnovějšími poznatky a informacemi z praxe a šlechtění.
Kromě běžných obilovin množíme u našich smluvních partnerů osiva meziplodin, jetelovin a trav pro náš i zahraniční trh.

Hnojiva:
Realizujeme dodávky a financování kompletního sortimentu průmyslových hnojiv za účelem zajištění optimální výživy rostlin. Záruka kvality a přijatelné ceny.

Rostlinné komodity:
V rámci komplexní nabídky pro zemědělskou prvovýrobu zajišťujeme také obchod se všemi druhy rostlinných komodit – pšenice, ječmen, žito, kukuřice, hrách, sójové boby, řepka, slunečnice, mák, proso, hořčice, apod. Samozřejmostí je možnost platby komoditou za odebranou chemii, osivo či hnojiva. Po dohodě lze dojednat také možnost vyřízení „zeleného úvěru“ na zajištění nákupu vstupů s následnou komoditní platbou ve žních.